Dámské trenýrky jako symbol 100% emancipace

Trenýrky, nebo nebo jiný typ spodního prádla? Ještě donedávna si tuto otázku kladli především muži, ale dnes je všechno jinak. Trenýrky, které vždy symbolizovaly mužskost, se staly nedílnou součástí dámského šatníku. A pozor, nemáme teď na mysli kousky, které dámy „kradou“ svým partnerům. Výrobci chrlí „speciální“ verze trenýrek pro ženy a pokud jste je doposud přehlížela, měla byste svůj názor přehodnotit. Přesvědčíme vás, že dámské trenýrky nejsou jen velmi pohodlné, ale také sexy!

Kdy jsou dámské trenýrky jasnou volbou?

Pokud nejste exhibicionistka, pravděpodobně nepůjdete vynést koš v tangách nebo miniaturních kalhotkách. Příjemné nemusí být ani pohledy zvědavého souseda, který zpoza plotu kontroluje, jestli vám při relaxaci na zahrádce nic nechybí. Nezbude vám, než na sebe navléknout kraťasy či tepláky… anebo dámské trenýrky!

Proč je nosit?

Dámské trenýrky jsou neskutečně pohodlné a přestože jde o vlastnost, kterou výrobci připisují téměř každému oblečení, v případě tohoto spodního prádla tomu tak skutečně je. Proč si nedopřát komfort, který je pro muže běžnou rutinou? Nyní nemáte důvod k tomu, abyste si ty lepší kousky půjčovala od partnera. Stačí zapátrat v aktuální nabídce výrobců jako je Calvin Klein, Trenzle, Infantia, Represent nebo Styx a vybrat si stylový kousek.

Možná vás napadne, jak může být něco tak pohodlného zároveň sexy. Jistě, trenýrky pro ženy jsou sice volnější, ale pokud sáhnete po vhodné velikosti, nemáte se čeho bát. Kalhotky Calvin Klein přece taky vyrábí tak, aby snoubily eleganci a komfort a není jediný důvod, proč by tak tomu nemělo být v případě trenýrek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *