Objevte svůj osobní styl a naučte se ho nosit s hrdostí

Styl oblékání a tvorba image se mění věkem a prostředím, ve kterém se nacházíme. Co z toho jsme ale doopravdy my? Někteří lidé si vybírají oblečení spíše podle toho, že je moderní a vypadá dobře. Ale při jeho nošení se necítí dobře oni sami. A to je důkazem, že učinili nesprávnou volbu. Osobní styl totiž nevychází z nového oblečení nebo líčení podle návodu. Musí vyzařovat přímo z vás a navenek jen odhalit to, kým doopravdy jste. Jedině tak se se svým novým outfitem sžijete a budete ho umět nosit.

Rady osobní stylistky jsou k nezaplacení

S objevením vašeho osobního stylu, výběrem oblečení i volbou líčení vám nejlépe pomůže osobní stylistka. Při úvodní konzultaci s pomocí několika otázek zjistí, jaká je vaše povaha, co z vás vyzařuje a jak to nejlépe dávat najevo světu kolem sebe. Individuální styl vzniká z výběru barev, oblékání, materiálů, doplňků, ale také celkového doladění. Módní stylistka vás přitom nebude hodnotit, jen se pokusí ukázat vám, že největší síla se skrývá v přirozenosti a tedy se musíte ve svém novém outfitu cítit uvolněně. Možná zjistíte, že jste dodnes jen zbytečně drželi svoji kreativitu na uzdě.

Nový outfit odhalí váš postoj k životu

Rady osobní stylistky jsou vhodné pro volbu každodenního stylu i ke speciálním příležitostem. Samozřejmě je nutné čas od času styl oblékání maličko pozměnit, ale vždy musí vycházet z vašeho osobního stylu. Volba barev může vyjadřovat vaši povahu a přístup k životu. Střihy oblečení mohou zcela změnit vzhled vaši postavy. Image konzultantka vám ukáže, jaké zázraky dovede vhodná kombinace jednotlivých částí oděvů. Naučíte se také pracovat s módními doplňky. Mnohé můžou ovlivnit sluneční brýle a šperky. Každý detail je podstatný.

Nezapomeňte na přirozenost

Před pracovním pohovorem nebo jinou důležitou schůzkou většina lidí prostojí hodiny před zrcadlem s otázkou, čím udělat ten nejlepší dojem. Odpověď je jednodušší, než se na první pohled zdá. Svojí přirozeností. Jedině, když to budete opravdu vy, můžete někoho okouzlit, cítit se sebevědomě a být úspěšní. Nové oblečení, boty, líčení, střih a barva vlasů jsou jen podpůrnými prostředky, jak veřejně vyjádřit sami sebe. Módní poradkyně vám jen ukáže, kterým směrem poprvé vykročit na cestě k sebepoznání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *