Clip in vlasy: Dlouhá, hustá a krásná hříva za pár minut

Drtivá většina žen sní o hustých a dlouhých vlasech, jenomže ne každá se narodila s příslušnou genetickou výbavou. Patříte do zmíněné skupiny i vy a trápí vás, že nikdy nebudete mít tak hustou „hřívu“ jako vaše kamarádky? Máme pro vás dobrou zprávu – ani jejich dlouhé vlasy možná nejsou tak úplně přirozené. Kdybyste se podívala opravdu pozorně, zjistila byste, že jde o jeden velký podvod. Naštěstí natolik důmyslný, že je na první, druhý a kterýkoliv další pohled nezjistitelný. O co jde? O populární clip in příčesky!

Prodlužování formou klipů podlehly i celebrity

Proč se trápit, když můžete mít vysněný účes za pár minut? Zapomeňte na ostatní metody prodlužování vlasů, kterou nejsou šetrné a už vůbec ne levné. Clip in vlasy představují jednoduchou a cenově dostupnou alternativu, které podlehla řada celebrit. Koukají na vás z obálek prestižních časopisů a vy jim závidíte jejich vlasy. Beyonce, Britney Spears, Simona Krainová, Dara Rolins a spousta dalších hvězdiček – i ony klamou veřejnost, tak proč byste nemohla vy?

Vyberte si délku a typ tak, aby byl příčesek k nerozeznání

Obrovská výhoda clip in vlasů je jednoduchá a rychlá aplikace. Opravdu stačí pár minut a budete mít na hlavě úplně jiný účes. V případě potřeby klipy sundáte a vrátíte se k původní délce. Příčesky se vyrábí z opravdových lidských vlasů, takže nevyžadují žádnou speciální péči. Jsou k mání v mnoha variantách, a liší se nejen délkou, ale také typem. K mání jsou vlasy středoevropského, východoevropského, asijského a kterékoliv jiného typu.

Jak o clip-in vlasy pečovat?

Co se týče zmíněné údržby, nebudete potřebovat speciální přípravky, nicméně se nevyhnete pravidelnému česání a mytí. V opačném případě se může kvalita a životnost výrazně snížit. Vyhněte se také fénování a sušte je přirozenou cestou. Na noc si klipy sundejte, předejdete tím zacuchání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *