Jakou kabelku do práce? Tipy, jak vybrat tu správnou

Mnoho žen má jednu kabelku, kterou nosí do práce i do společnosti a míra vytížení je na tomhle modelu docela znát. Popruhy jsou vyšisované, původní barvy již ztrácí svůj kontrast a zapínání už začíná zlobit. Není čas na pořízení nového kousku – kabelky, která by vás hrdě reprezentovala? Odměňte se, určitě si to zasloužíte. A my vám prozradíme, na co se při výběru zaměřit.

S jakou kabelkou do práce?

Každá žena potřebuje věrnou společnici, která bude stát po jejím boku na každém kroku. Jaký model zvolit do práce? Pokud chcete působit za dámu, vsaďte na kožené kabelky. Ty se pyšní nejen přitažlivým vzhledem, ale mohou vám nabídnout dlouholetou výdrž. Ačkoli je jejich pořizovací cena vyšší, jedná se o investici, která se rozhodně vyplatí. Černá kožená kabelka je klasika, která nic nezkazí. Kdo chce vybočit z davu, může dát přednost hnědé variantě.

Malá nebo velká – která je lepší?

Malá nebo velká? To je věčné dilema žen, dojde-li na výběr nové dámské kabelky. Každá preferuje něco jiného – zatímco jedna touží po decentním modelu, jiná naopak chce kousek, do kterého by se vešel i její drobný psí kamarád. Nemá smysl tvrdit, že velké kabelky nemají něco do sebe – v davu se s nimi neztratíte, zaručeně s nimi přilákáte pozornost svým směrem a navíc do nich uložíte i nákup, na který se můžete stavit cestou z práce.

A co malé kabelky? Ty se hodí pro ženy, které s sebou nosí opravdu jen to nejdůležitější.

S jakou barvou neprohloupíte?

V neposlední řadě se rozhodujeme, jaký odstín nové kabelky je ten nejlepší. I v tomto případě je to otázka preferencí. Černá kabelka je klasika, ale pro některé z vás už to může být trochu nuda. Bílé kabelky jsou elegantní a působí nadčasově, ale musíte dávat pozor, aby se vám neumazaly. Hnědé kabelky se snadno kombinují s mnoha outfity a šedé kousky předchází dobu. Tak kterou z nich si vyberete?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *